Aktivní prvky - zboží

Nalezeno 895 produktů
Nezařazené produkty z kategorie Aktivní prvky

D-LINK DAP-1620, AC1200 opakovač WiFi signálu, který jednoduše připojíte připojíte do zásuvky a máte opět kvalitní WiFi signál tam, kde váš stávající router nedosahoval. Opakovač podporuje většinu WiFi standardů, mezi ně patří 802.11 a,ac,b,g,n. Možností... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Opakovač bezdrátového signálu v pásmu 2.4 GHz s jednoduchou instalací a chytrým provedením pro zasunutí přímo do zásuvky.

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Wi-fi router TP-Link TD-W9970B bude skvělou volbou pro Vaši ADSL či VDSL linku. Představuje moderní bezdrátové zařízení, které podporuje rychlost stahování a uploadování až 100 Mbit za sekundu. Kompatibilní je také s technologií Wi-FI 802.11b/g/n, kdy do... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Signamax 100-32SM-LR20 je optický SFP modul s rychlostí 1Gbps, určený pro SM vlákno a max. vzdálenost 20km. Každý jednotlivě balený modul obsahuje měřící protokol a je podpořen 2-letou zárukou. Modul je Cisco kompatibilní.

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

ASUS DSL-AC56U, je dvoupásmovým VDSL/ADSL routerem DSL-AC56U, který podporuje standard 802.11ac. Nabízí souběžný provoz ve dvou pásmech: 867 Mb/s v pásmu 5 GHz a 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz. Je kompatibilní s VDSL2, ADSL2/2+, ADSL a službami využívajícími o... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Info v obchodě

UE200 přidává možnost připojení k síti ethernet zařízením bez portu ethernet LAN, jako jsou ltrabook nebo Macbook Air, pomocí běžně používaného portu USB 2.0 a je i zpětně kompatibilní se standardem USB 1.1. Rozšíření připojitelnosti Kompaktní a přenosn... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Switch 24x GLAN, 2x 10Gbps SFP+, CPU 400MHz, 64MB RAM, včetně RouterOS L5 licence Přepínač Mikrotik CRS226 z řady Cloud Switch je určen pro poskytovatele internetového připojení či pro firemní nasazení. Je vybaven 24 gigabitovým... více

Doprava: zdarma
Dostupnost: Info v obchodě

Routerboard CPU 1GHz, 2GB RAM, 7x GLAN, 1x ETH/SFP, 1x SFP+, dotykový LCD, microUSB, microSD, PoE IN, včetně RouterOS L6 licence Moderní router se vyznačuje vysokým výkonem na mnoha rozličných portech, takže se hodí pro vytížené spojení v po... více

Doprava: zdarma
Dostupnost: Info v obchodě

STRONG Powerline 1200 DUO FR STRONG Powerline 1200 DUO FR promění stávající elektrické vedení v kvalitní vysokorychlostní síť s rychlostí až 1200 Mbit/s. Adaptér je vybaven nejnovějším a nejrychlejším portem Gigabit Ethernet, který je ideální pro kabelo... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 850 nm. Napájení zajišťu... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Triton Plastový háček malý / čtvercový otvor 9x9 / RAL9005

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: Skladem

Triton Sada na spojení stojanových rozvaděčů

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: Skladem

Triton Spojka SZM1 Zakupte produkt Triton Spojka SZM1 (RAX-ZV-X03-X1) od výrobce Triton z kategorie Příslušenství | Příslušenství pro sítě | Příslušenství k RACKu | montážní materiál za cenu 23.10 Kč.

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: Skladem

ESET Mobile Security , 1x tablet nebo smartphone , 12 měsíců, krabicová licence

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: Skladem

ESET Internet Security, 1 počítač, 1 rok, krabicová licence

Doprava: zdarma
Dostupnost: Skladem

DATACOM Montážní sada M5 100ks Zakupte produkt DATACOM Montážní sada M5 100ks (5027121422) od výrobce DATACOM z kategorie Příslušenství | Příslušenství pro sítě | Příslušenství k RACKu | montážní materiál za cenu 448.90 Kč.

Doprava: zdarma
Dostupnost: Skladem

DATACOM Montážní sada M6 16 mm / 4ks

Doprava: 49 Kč
Dostupnost: Skladem

ESET Internet Security, 1 počítač, 3 roky pro domácnosti a firmy, licenční kód

Doprava: zdarma
Dostupnost: Skladem

TP-LINK TL-PA9020PKIT/ Powerline Adaptér AV2000 / 2x LAN / 2ks

Doprava: zdarma
Dostupnost: Skladem
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 45 | další »

Aktivní prvky

Hledáte nejlevnější aktivní prvky? U nás si vyberete. Kategorie aktivní prvky obsahuje aktuálně 895 produktů. Zobrazené aktivní prvky je možno dále filtrovat dle výrobců nebo řadit dle ceny. HLEDEJCENY.cz Vám nabízí vyhledávání, porovnávání, seznam zboží a obchodů, které aktivní prvky prodávají. Vybírejte dle mnoha parametrů. Procházejte vybrané kategorie s akčním a nejlepším zbožím od různých výrobců. Nejlevnější výrobky pro Vás vybírají HLEDEJCENY.cz. Najdete u nás nejlevnější aktivní prvky, porovnání cen a slevy. Nákup levně, srovnání cen, sleva, prodej, levné aktivní prvky.