Aktivní prvky - zboží

Nalezeno 307 produktů
Nezařazené produkty z kategorie Aktivní prvky

065-10GSRXFP Signamax XFP optický modul 10Gbps kompatibilní se standardem XFP MSA Rev 4.5 compliant dle 10G - SR podporující vzdálenost až 300m při použití Multimode optického kabelu. Pracovní teplota modulu je 0 - 70C. V portfoliu Signamax lze také nalé... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4858c ekvivalent)

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

ESET Mobile Security , 1x tablet nebo smartphone , 12 měsíců, krabicová licence

Doprava: 59 Kč
Dostupnost: Skladem

Triton Sada pro zazdění RNA/SNA v.333 / RAL9003

Doprava: 59 Kč
Dostupnost: Skladem

3M Direct Attach SFP+ Cable - TXC432-CU3M PŘEHLED/OVERVIEW * SFP+ connector on both sides * Drives 10 Gigabit Ethernet (3m distance) SPECIFIKACE/SPECIFICATIONS Environment * Operating Temperature: 0deg;C~70deg;C * Storage Temperature: -40deg;C~80d... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

PŘEHLED/OVERVIEW * Single-mode SFP+ LC Transceiver * Hot-Pluggable with maximum flexibility * Compatible with multiple TP-LINK switch models/SFP+ modules 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver - TXM431-LR SPECIFIKACE/SPECIFICATIONS Standards and Protocols... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (JD119B ekvivalent)

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Panel integrující 12 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až dvanácti zařízení. Vyveden

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Panel integrující 24 pasivních POE injektorů, vhodný pro napájení až dvaačtyřiceti zařízení, v

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů

Zemněný univerzální 24V spínaný zdroj s integrovaným POE injektorem pro vzdálené napájení akti

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů

Panel integrující 4 pasivní POE injektory vhodný pro napájení až čtyř aktivních prvků. Univerz

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů

Panel integrující 8 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až osmi zařízení. Univerzální

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů

Panel integrující 16 pasivních Gigabitových PoE injektorů do jediného 19 / 1U panelu vho

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů

Panel integrující 6 gigabitových stíněných pasivních POE injektorů s napájecím rozsahem 5 - 48

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

MaxLink PI15 je velmi kvalitní Gigabitový POE injektor s jedním výstupním POE portem pro napáj

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

MaxLink PI60 je velmi kvalitní Gigabitový POE injektor s jedním výstupním POE portem pro napáj

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

PSAT-10-8P-250 je 10 portový 10/100Mbps PoE switch. Automaticky detekuje a napájí zařízení pod

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

PSAT-6-4P-250 je 6 portový 10/100Mbps PoE switch. Automaticky detekuje a napájí zařízení podpo

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

DC-DC měnič MEAN WELL 19..36V --gt; 12V, 50,4W.,,,,Výstupní napětí: 12V,,Regulace výstupního n

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 16 | další »

Aktivní prvky

Hledáte nejlevnější aktivní prvky? U nás si vyberete. Kategorie aktivní prvky obsahuje aktuálně 307 produktů. Zobrazené aktivní prvky je možno dále filtrovat dle výrobců nebo řadit dle ceny. HLEDEJCENY.cz Vám nabízí vyhledávání, porovnávání, seznam zboží a obchodů, které aktivní prvky prodávají. Vybírejte dle mnoha parametrů. Procházejte vybrané kategorie s akčním a nejlepším zbožím od různých výrobců. Nejlevnější výrobky pro Vás vybírají HLEDEJCENY.cz. Najdete u nás nejlevnější aktivní prvky, porovnání cen a slevy. Nákup levně, srovnání cen, sleva, prodej, levné aktivní prvky.