Aktivní prvky - zboží

Nalezeno 302 produktů
Nezařazené produkty z kategorie Aktivní prvky

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4859C ekvivalent)

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

ESET Mobile Security , 1x tablet nebo smartphone , 12 měsíců, krabicová licence

Doprava: 75 Kč
Dostupnost: Skladem

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LRM. Data transfer rate (max): 10000 Mbit/s. Connectivity technology: Wired. Maximum transfer distance: 220 m, Wavelength: 1310 nm. Certification: WEEE. Dimensions (WxDxH): 55.5 x 13 x 12 mm, Interface:... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

Díky pasivnímu metrovému twinaxiálnímu kabelu s dvěma konektory SFP+ na každé straně je TXC432-CU1M vhodný pro krátké vzdálenosti a nabízí cenově dostupný způsob 10Gbps propojení aktivních prvků v racku nebo do sousedních racků.

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky. 100-32MM je 1G SFP optický modul s konektorem LC pro Multimode kabel na vln. dé... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

MikroTik S-4554LC80D S-4554LC80D je prodáváno jako pár single mode WDM modulů s Gigabitovou rychlostí, jedním LC konektorem na každé straně a to na vzdálenost až 80km. Vlnové délky modulů jsou 1490 / 1550nm a 1550 / 1490nm datasheet Tech... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (JD119B ekvivalent)

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky. 100-32SM-LR20 je 1G SFP optický modul s konektorem LC pro Singlemode kabe... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení o... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

AT-G8SX-01 1000SX GBIC, 550m The AT-G8SX offers a short-haul option to extend your network to 550m The AT-G8SX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have a GBIC port Features * Compact Size * Flexible architecture ... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

065-10GSRXFP Signamax XFP optický modul 10Gbps kompatibilní se standardem XFP MSA Rev 4.5 compliant dle 10G - SR podporující vzdálenost až 300m při použití Multimode optického kabelu. Pracovní teplota modulu je 0 - 70C. V portfoliu Signamax lze také nalé... více

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

AT-OSPFX/15 SFP Pluggable Optical Module, 100LX, 15km, Single mode, Dual fiber [Tx=1310,Rx=1310], LC conn. (0 to 70C)

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

TP-LINK TL-SM321A / Obousměrný SFP modul WDM / 1.25 Gbps / Single-Mode

Doprava: zdarma
Dostupnost: Skladem

TP-LINK TL-PA8010PKIT / Powerline Adaptér AV1200 s AC zásuvkou / GLAN / 2 ks

Doprava: zdarma
Dostupnost: Skladem

ESET Internet Security, 1 počítač, 1 rok, krabicová licence

Doprava: zdarma
Dostupnost: Skladem

D-Link DHP-329AV Kit / Powerline / Homeplug / 500Mbps / Průchozí Adapter

Doprava: zdarma
Dostupnost: Skladem

STRONG Powerline WF 500 DUO FR bílá / sada 2 adaptérů / Powerline 500 Mbits / Wi-Fi 300 Mbits / 2x LAN

Doprava: zdarma
Dostupnost: Skladem

STRONG Powerline 500 DUO FR bílá / sada 2 adaptérů / 500 Mbits/ 1x LAN

Doprava: zdarma
Dostupnost: Skladem

TP-LINK TL-PA7020PKIT/ Powerline Adaptér AV1000 s AC zásuvkou / 2x GLAN / 2ks

Doprava: zdarma
Dostupnost: Skladem
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 16 | další »

Aktivní prvky

Hledáte nejlevnější aktivní prvky? U nás si vyberete. Kategorie aktivní prvky obsahuje aktuálně 302 produktů. Zobrazené aktivní prvky je možno dále filtrovat dle výrobců nebo řadit dle ceny. HLEDEJCENY.cz Vám nabízí vyhledávání, porovnávání, seznam zboží a obchodů, které aktivní prvky prodávají. Vybírejte dle mnoha parametrů. Procházejte vybrané kategorie s akčním a nejlepším zbožím od různých výrobců. Nejlevnější výrobky pro Vás vybírají HLEDEJCENY.cz. Najdete u nás nejlevnější aktivní prvky, porovnání cen a slevy. Nákup levně, srovnání cen, sleva, prodej, levné aktivní prvky.